Na Vánoce budu gay!!!

Co vše jsi ochotný udělat pro 16 milionů dolarů?“

„Byl bys ochotný předstírat, že jsi gay?“

Včera večer v baru padla jednoduchá otázka. Chvíle ticha a zamyšlení a najednou z kamaráda vypadne rozhodná odpověď: „Prdel se mi zahojí za několik týdnů, ego za několik měsíců, ale těch 16 milionů mi vydrží na pěkných pár let…“

Někteří mají v tom, kam až jsou ochotni zajít za vidinou velkého zbohatnutí jasno. 😀 Podobně jasno má i hlavní postava pikantní italské komedie Na Vánoce budu gay uváděné v Divadle Bez Hranic.

Peppino (Jan Bartoška) je ochotný zajít dokonce až tak daleko, že je odhodlaný přesvědčit svého nejlepšího přítele Ercola (Radek Fejt), aby mu hrál snoubence. Důvod jeho počínání je až primitivně jednoduchý. Touha po dědictví. Peppinův bohatý americký strýček Frankie (Jiří Pivrnec), zarytý gay s odporem k ženám, je rozhodnutý odejít do důchodu a synovci, o kterém je přesvědčen, že je stejně orientovaný jako on, je odhodlán přepsat celý svůj řetězec pizzerií Puzzi Puzzi pizza (překl. Smrdí smrdí pizza) v hodnotě 16ti milionů dolarů.

Pepíno se potýká hned s několika problémy, které je potřeba vyřešit, před plánovaným příjezdem strýčka na Vánoční svátky do Říma. Je nutné přesvědčit nejlepšího přítele Ercola, aby mu sehrál milence, odstranit z cesty lehce žárlivou a těžce buranskou přítelkyni Luanu (Petra Arnautova), zbavit se Margherity (Michaela Marečková), přítelkyně Ercola, která špatně snáší Ercolovu sexuální abstinenci vůči ní a prostě to po něm pořád chce, ale hlavně naučit se jak být přesvědčivým gayem. Rozjíždí se tedy kolotoč humorných scének do níž vstupuje GayGuru instriktor (Václav Luks), žárlivé milenky, kreace Labutího jezera a nakonec i strýček Frankie.

Jak to vše dopadne se přijďte podívat do Divadla Bez Hranic, Pražská scéna v Křesomyslove ulici 14, Praha 4.

Skvělé energické herecké výkony všech výše jmenovaných herců, Vás nenechají chvíli v klidu a po představení Vás bude ještě hodně dlouho bolet bránice! 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *